logo
logo

SPOĽAHLIVO A ČISTO

O nás

Potrebujete pomôcť s upratovaním? Spoľahnite sa na nás. Voláme sa ProGlance a teda už z názvu si môžete byť istí, že sa Váš interiér bude čistotou priam lesknúť. Po vlastných negatívnych skúsenostiach s upratovacími službami na Slovensku sme sa rozhodli prísť na trh s usilovným personálom a kvalitnými čistiacimi produktmi. Dobrá kombinácia, čo poviete?

Byť pedantný sa nie vždy vypláca. Avšak v oblasti upratovacích služieb je to ohromnou výhodou. Upratať na oko vie predsa každý. Ale upratať aj miesta, ktoré nie sú na prvý pohľad viditeľné alebo sú neprístupné, to chce oko a šikovné ruky profesionála.

Medzi naše najväčšie prednosti patrí spoľahlivosť, svedomitosť a samozrejme pracovitosť. Sme tiež flexibilní, dokážeme sa prispôsobiť najrôznejším požiadavkám. Zameriavame sa na upratovanie spoločných bytových priestorov, výrobných hál, skladov, firemných a obchodných priestorov, výstavísk… Ak služba, o ktorú máte záujem ešte nie je v našej ponuke, neváhajte nás s ňou osloviť. Radi portfólio služieb rozšírime. Či už nás potrebujete jednorazovo alebo pravidelne, sme tu pre Vás.

Máme jasný cieľ. A to poskytovať komplexné služby na vysokej úrovni. Neustále rozširujeme spektrum ponúkaných služieb, sledujeme najnovšie trendy v oblasti upratovania a dbáme na odbornosť nášho personálu. Používame tie najnovšie technológie a ekologické čistiace prostriedky šetrné k zdraviu i k jednotlivým materiálom. Ochrana majetku zákazníka je totiž jeden z najdôležitejších atribútov našej práce.

Naša spoločnosť ProGlance sa zameriava na individuálny prístup ku klientovi a každý projekt je pre nás veľkou výzvou. Na začiatku radi obhliadneme daný objekt, dohodneme sa na rozsahu prác, čase a cenovej ponuke. A tu končia Vaše starosti s upratovaním. Všetko ostatné necháte na náš šikovný personál, ktorý sa s radosťou o všetko postará. Po ukončení práce s Vami radi prekontrolujeme priestor, aby sme sa uistili o Vašej spokojnosti.

Upratovanie nie je príliš obľúbenou činnosťou. My Vás však od neho radi odbremeníme. A nie len od neho. Rovnako zabezpečíme nákup, dodávku i pravidelné dopĺňanie hygienického materiálu najrôznejšieho druhu. Preto neváhajte, zverte túto povinnosť do našich rúk a presvedčte sa o kvalite našej práce!

KDE NÁS NÁJDETE ?

PROGLANCE
Drieňová 34
821 02 Bratislava

Viac informácií tu >

Vaša správa sa odoslala úspešne